0

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Prekių pristatymas

1. Prekes pristatysime Jūsų norimu adresu.

1.1 Prekių pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja nuo 4.99 EUR* (išskyrus prekes pažymėtas nemokamu pristatymu). Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 1-5 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo. Transportavimo paslaugas atlieka mūsų partneris DPD. Siuntų pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių svorio ir/ar gabaritų. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.
1.2 Pristatymas į DPD Pickup punktus ir paštomatus kainuoja 3.99 EUR.
1.3 Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku.

Tvirtindami užsakymo apmokėjimą (užsakymo būklei keičiantis į "Užsakymas vykdomas"), vadybininkai paprastai praneša apie preliminarias pristatymo datas, o vėliau jas patikslina. Bet kuriuo atveju, Jūs būsite informuoti apie tikslią pristatymo datą mažiausiai prieš vieną darbo dieną. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

2. Prekių priėmimas.

2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.

 

*Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 24.00 EUR dydžio mokestį.